پیام همدردی با خانواده دیوارگر و رفقای کومه له

 

جنایت هولناک مزدور رژیم اسلامی در شهر دیواندره

 

صبح چهارشنبه ۲۹ فروردین، یکی از مزدوران معروف رژیم اسلامی در کردستان به نام "رسول فکرت"، با حمله به منزل خانواده دیوارگر که چهار تن از آنها هم اکنون عضو کومه له و حزب کمونیست ایران هستند، به شکل وحشیانه ای چهار تن از اعضای خانواده این رفقا را در شهر دیواندره به رگبار می بندد و به قتل میرساند. در جریان این حمله، پدر و مادر سالخورده و همچنین دو تن از خواهران این رفقا با نام های "پرشنگ" سی ساله و "نینا" ده ساله کشته می شوند. همچنین فرزند خردسال پرشنگ بنام "آدرینا" ۵ ساله به شدت زخمی می شود که هم اکنون در بیمارستان شهر دیواندره بستری است و با مرگ دست و پنجه نرم میکند.

 

رسول فکرت همسر سابق پرشنگ بعد از طلاق بارها او و خانواده اش را تهدید به قتل عام کرده بود و خانواده دیوارگر بارها این تهدیدات را به گوش دادستانی دیواندره و مقامات امنیتی رژیم رسانده بودند. رسول فکرت که یکی از اعضای سپاه پاسداران در منطقه کردستان است با لباس رسمی سپاه و با خالی کردن کامل سه خشاب، این جنایت هولناک را انجام داده است. او سپس متواری و طی یک درگیری با نیروهای انتظامی کشته شد.

 

سازمان ما همدردی عمیق خود را به رفقای حزب کمونیست و کومه له بویژه رفقا برهان، آرام، نوید و مریم ( اعضای خانواده دیوارگر) و سایر خویشان و دوستان این خانواده داغدار اعلام میدارد و عمیقا خود را در غم ایشان شریک میداند.

 

 

کمیته مرکزی سازمان راه کارگر

۳۰ فروردین ۱۳۹۷

www.rahekaregar.com